ایفای مسئولیت اجتماعی شرکت پیشرو سورین فن‌آور فرتاک

 

پس از شیوع ویروس کرونا، یکی از مباحثی که به صورت جدی مورد توجه مردم قرار گرفت، بحث مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در قبال جامعه بود. شرکت‌های بزرگ با تأمین تجهیزات و یا اعتبارات مورد نیاز نقش مهمی در مقابله با ویروس کرونا داشتند. از طرفی به دلیل وضعیت معیشتی مردم بانه و تعطیلی دو ماهه بازار، تأمین اقلام بهداشتی و مواد ضد‌عفونی‌کننده برای بیشتر مردم سخت بود، لذا شرکت پیشرو سورین فن‌آور فرتاک با برند تجاری ناسا الکتریک در راستای وظیفه و مسئولیت اجتماعی خود همزمان با شروع شیوع ویروس کرونا اقدام به تولید، بسته‌بندی و پخش 100 هزار لیتر مواد ضدعفونی به ارزش حداقل یک میلیارد و پانصد میلیون ریال نموده است. در این اقدام، به صورت روزانه مواد ضدعفونی کننده تولید و بسته‌بندی شد و به صورت رایگان در بین مردم شهر و روستا پخش گردید. پخش این مواد را نیز شرکت پیشرو سورین فن‌­آور فرتاک خود بر عهده گرفت و در چندین مرحله در محله‌­های شهرستان بانه پخش و سپس در روستاهای اطراف شهرستان بانه که از امکانات کافی جهت مقابله با ویروس کرونا برخوردار نبودند، توزیع گردید. بعد از پوشش شهر و روستاها، در تمامی ادارات و نهادهای دولتی شهرستان که به دلیل رفت و آمد ارباب رجوع در معرض ویروس کرونا بودند این مواد به صورت رایگان توزیع شد.

پس از شیوع ویروس کرونا مراکز خدمات درمانی و پزشکی با کمبود تجهیزات و لوازم بهداشتی مواجه بودند که از دیگر اقدامات شرکت پیشرو سورین فن­‌آور فرتاک، کمک به بیمارستان و خرید ماسک و لباس­‌های مخصوص بخش کرونا بود.

باتوجه به شرایط اقتصادی شهرستان بانه که همواره مقصدی برای مسافران بوده در این ایام نیز بعد از باز شدن مجتمع‌های تجاری با توجه به حضور مسافران در این شهرستان، در دو مرحله در تمامی مجتمع‌های تجاری نیز محلول ضد‌عفونی‌کننده به مغازه‌­دارها تحویل داده شد.

با توجه به اهمیت آموزش و باز شدن مدارس و برگزاری امتحانات و حضور دانش آموزان در محیط مدرسه، و نیاز آن‌ها به مواد ضدعفونی کننده، شرکت پیشرو سورین فن‌­آور فرتاک بر خود دانست که براساس نیاز مدارس شهر و روستا در چندین مرحله مواد ضد‌عفونی‌کننده را در مدارس و مراکز آموزشی توزیع کند.

امید است این بیماری به صورت کامل ریشه‌کن گردد و شاهد روزهای بدون کرونا باشیم. مدیریت و مجموعه‌ی شرکت پیشرو سورین فن‌آور فرتاک همواره در حد توان خود آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به تمامی هموطنان عزیز اعلام می­‌دارد.