تیم ما

هیوا رضایی
هیوا رضایی مدیر داخلی کارخانه
سعادت فرقانی
سعادت فرقانی مدیر امور مالی
فرید شجیعی
فرید شجیعی مدیر منابع انسانی
امید محمودی
امید محمودی مدیر عامل
کریم محمودی
کریم محمودی رئیس هیئت مدیره
آمانج فتاحی
آمانج فتاحی مدیر انبار
هوشمند ادوای
هوشمند ادوای مدیر تولید
امید اسراری
امید اسراری مدیر کنترل کیفیت
شاهین فاتحی
شاهین فاتحی بازرگانی و امور بین الملل
محمد اسراری
محمد اسراری بازرگانی و امور بین الملل

اهداف شرکت پیشرو سورین فن‌آور فرتاک

اهداف اولیه ثبت و تأسیس شرکت پیشرو سورین فن‌آور فرتاک

شرکت پیشرو سورین فن‌آور فرتاک با هدف تولید و ارائه محصولات با کیفیت و متنوع، اشتغال‌زایی برای نیروهای جوان، بهبود کیفیت زندگی و  توسعه‌ی تولیدات لوازم خانگی، در سال 1397 ثبت و در همان سال فاز اول کارخانه در استان کردستان- شهرستان بانه تأسیس شد. در سال 1398، این شرکت توانست پروانه بهره‌­برداری کارخانه با تولید 15 گروه اصلی لوازم خانگی همچون جاروبرقی، پلوپز برقی، انواع مخلوط­کن و آبمیوه­‌گیری، چرخ گوشت، قهوه‌­ساز و… را با ظرفیت تولید 200 هزار دستگاه در سال اخذ نماید. در سال 1398 این شرکت توانست فاز دوم کارخانه را نیز احداث و فعالیت خود را در زمینه تولید و مونتاژ لوازم خانگی با کیفیت، توسعه دهد.

 

اهداف و برنامه‌ریزی‌های آینده شرکت پیشرو سورین فن‌آور فرتاک

از جمله اهداف و برنامه‌های آینده شرکت می‌توان به ساخت و راه‌اندازی فاز سوم کارخانه با زیر بنای 10.000 متر مربع و اشتغال‌زایی حداقل 200 نفر به صورت مستقیم، 500 نفر غیر مستقیم اشاره کرد. امید است که با رسیدن به این بخش از اهداف و برنامه‌ها، در آینده‌­ای نه چندان دور صادرات محصولات شرکت پیشرو سورین فن‌آور فرتاک به کشورهای حوزه خلیج فارس و خاورمیانه نیز شروع شود.

برنامه‌ریزی، پشتیبانی و طراحی

طراحی، تولید و ارائه محصولات شرکت پیشرو سورین فن‌آور فرتاک با برنامه‌ریزی‌های از پیش تعیین شده توسط متخصصین این شرکت و جهت رفاه حال خریداران این محصولات انجام می‌گیرد. چیدمانی زیبا و کامل که از عهده‌ی نیازهای خانه بربیاید. برنامه‌ریزی برای تولید زیر نظر پرسنل توانمند این شرکت و تحت نظارت استانداردهای بین‌المللی انجام می‌گیرد. این تیم صنعتی در تلاش است، با گسترش برنامه‌های تولید طبق استانداردهای جهانی گامی فراتر در راه پیشرفت صنعت لوازم خانگی بردارد.

تیم خدمات پس از فروش

شرکت پیشرو سورین فن‌آور فرتاک همانطور که در تولید محصولات همواره بنا داشته که محصولاتی با کیفیت و کارآمد به خریدارن خود ارائه دهد، خدماتی را برای پس از فروش به خریداران خود ارائه می‌دهد. تیم خدمات پس از فروش مهمترین وظیفه­‌ی خود را خدمت‌­رسانی صحیح  در کم‌ترین زمان و کسب رضایت مشتریان می‌داند، به همین جهت این شرکت با استقرار نرم افزارهای  CRMسعی در ارائه­‌ی هرچه بهتر خدمات به مشتریان خود کرده است. شرکت پیشرو سورین فن‌آور فرتاک در جهت جلب رضایت مشتری و اطمینان خاطر به مشتری از لحاظ پشتیبانی منسجم با خدمات پس از فروش به مدت 5 سال و گارانتی لوازم برقی به مدت 18 ماه تعهدات خود را در  راستای بهتر نمودن خدمات عملی نموده است.

درباره ما
اطلاعات کارخانه

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پیشرو سورین فناور فرتاک می باشد.